Blog

Nelákejte slevou!

Sleva je něco, co rád slyší zákazník, ale nerad obchodník. Pokud se tedy jedná o velkoobchodní slevu. Spousta obchodníků nemá rádo posezónní slevy a zase naopak zákazníci na toto čekají. Je to začarovaný kruh a vše má svůj úhel pohledu, jak jsme již na začátku zmiňoval.

5 + 1 tipů jak prodat více příslušenství

Dnes se zaměřím na hodně podceňovaný sortiment, a tím jsou doplňky ke kolům. Prodejci jim často nepřikládají velkou váhu, a proto to často v obchodech vypadá jako jeden velký mix značek s naprostou nepřehledností pro samotného zákazníka.

Problém PŘE-ODBORNOSTI

Je to stav, do kterého se dostáváme postupně. Je to stav zvednutých očí, když se vás někdo zeptá, jaký je dojezd u elektrokola, nebo ještě jinak…

O AUTOROVI BLOGU

Začalo to sportem, brigádou, následně prací na e-shopu a vedením kamenných prodejen. Z obchodu jsem zamířil přímo do velkoobchodu, který byl pro mě jedna velká škola. Tady jsem zjistil, že lidé začínají časem stagnovat a jsou demotivovaní svou tzv. „pře-odborností”. Jejich názory, teorie a také lidé samotní mě přiměli k zamyšlení, jestli se tento obchod nedá dělat jinak a hlavně lépe. A tak jsem začal vytvářet jinou cyklistiku a doufám, že se mi to bude dařit, budu vás motivovat a zlepšovat své výsledky.

PROČ CHANGE CYCLING

Nechci cyklistiku změnit doslova, jak plyne z překladu. Chci změnit jisté pohledy v tomto obchodě u lidí. Mou vizí je zlepšit kvalitu obchodů a zároveň motivovat, protože kvalita sama o sobě nespočívá jen v kvalitním produktu. Jsem zastáncem motta: „Úspěch začíná tam, kde končí naše komfortní zóna”.

© 2018 s ♡ nadesignoval a vytvořil Marek Liška

Novinky emailem

Novinky emailem

Zaregistrujte si odběr nových článku a mých tipů.

Nezmeškejte šanci o tom vědět jako první.

Úspěšně přihlášeno, děkuji.